New November 1995

Download a free PDF of this publication (22KB). PDF help

Printer-friendly version of this page

Guidelines to reprint or copy

Order copies
MP691, How to Compute Your Cost of Producing Milk — Worksheets

  • Price: $1.25
  • Availability: 36

Related publications

Use our feedback form for questions or comments about MP691.

Find publications

Search MU Extension publications.

ADA Accessibile AddThis Widget
MU Extension near you

How to Compute Your Cost of Producing Milk — Worksheets

Editor's note
The following abstract describes a publication that is intended for print distribution or as a downloadable PDF. Please see links to the PDF file and ordering information on this page.

This publication, a companion to G3651,How to Compute Your Cost of Producing Milk, contains one annual worksheet and 12 monthly worksheets.

 


MP691 How to Compute Your Cost of Producing Milk — Worksheets | University of Missouri Extension